Informační technologie

Novinky z oblasti, bez které by tenhle blog nebyl ;-)

Společnost WEDOS Internet, a.s. představila velice užitečnou službu za naprosto unikátní cenu. Nová služba WEDOS Disk (více zde) vám umožní zálohovat svá data nezávisle na svém počítači a to prostřednictvím vzdáleného disku. Ceny jsou velice příznivé, navíc pokud využíváte u společnosti WEDOS jinou službu jako je webhosting nebo VPS tak máte službu zdarma a to v kapacitě 5 respektive 10 GB. Pokud máte zájem o placenou službu tak se ceny pohybují od 50Kč/měs. bez DPH za 30GB do 300Kč/měs. bez DPH za 1TB.

Tato služba je určena jak pro domácnosti tak i pro firmy. V domácnosti vám umožní sdílet rodinný obsah, ale i jej zálohovat. Ve firmě vám umožní zálohovat veškerá data a navíc máte jistotu, že data zůstanou na území ČR.

Na závěr mohu tuto službu více než doporučit!

To že společnost WEDOS se o své klienty stará opravdu ukázkově a to nemluvím jen o zákaznické podpoře, ale i o cenách a použitých technologiích a jejich stabilitě, ví už spousta lidí. Za všechny argumenty hovoří růst společnosti, který nejlépe ilustruje následující graf.

statistika vývoje trhu hostingů v ČR od 23.3.-3.7.2012

statistika vývoje trhu hostingů v ČR od 23.3.-3.7.2012

Nyní však společnost WEDOS přišla s naprostou novinkou, kterou si dovolím analyzovat jako skvělý nápad :-). Jedná se o věrnostní program realizovaný prostřednictvím listinných akcií. Tuto novinku hodnotím jako skvělou možnost společnosti získat peníze z prodeje podílu (a to bez podílu velkých investorů) a zároveň motivovat klienty-akcionáře propagovat svou oblíbenou společnost a tím si vytvářet zisk v podobě dividend a hodnoty akcií.

V současné době je tento unikátní program ještě v plenkách, nicméně každou chvilkou společnost WEDOS zveřejňuje další informace, proto vám mohu doporučit sledování tohoto RSS kanálu, případně věřit, že budu informovat dostatečně rychle a budu o novinkách informovat zde :-)