wedos

All posts tagged wedos

Společnost WEDOS Internet, a.s. představila velice užitečnou službu za naprosto unikátní cenu. Nová služba WEDOS Disk (více zde) vám umožní zálohovat svá data nezávisle na svém počítači a to prostřednictvím vzdáleného disku. Ceny jsou velice příznivé, navíc pokud využíváte u společnosti WEDOS jinou službu jako je webhosting nebo VPS tak máte službu zdarma a to v kapacitě 5 respektive 10 GB. Pokud máte zájem o placenou službu tak se ceny pohybují od 50Kč/měs. bez DPH za 30GB do 300Kč/měs. bez DPH za 1TB.

Tato služba je určena jak pro domácnosti tak i pro firmy. V domácnosti vám umožní sdílet rodinný obsah, ale i jej zálohovat. Ve firmě vám umožní zálohovat veškerá data a navíc máte jistotu, že data zůstanou na území ČR.

Na závěr mohu tuto službu více než doporučit!

To že společnost WEDOS se o své klienty stará opravdu ukázkově a to nemluvím jen o zákaznické podpoře, ale i o cenách a použitých technologiích a jejich stabilitě, ví už spousta lidí. Za všechny argumenty hovoří růst společnosti, který nejlépe ilustruje následující graf.

statistika vývoje trhu hostingů v ČR od 23.3.-3.7.2012

statistika vývoje trhu hostingů v ČR od 23.3.-3.7.2012

Nyní však společnost WEDOS přišla s naprostou novinkou, kterou si dovolím analyzovat jako skvělý nápad :-). Jedná se o věrnostní program realizovaný prostřednictvím listinných akcií. Tuto novinku hodnotím jako skvělou možnost společnosti získat peníze z prodeje podílu (a to bez podílu velkých investorů) a zároveň motivovat klienty-akcionáře propagovat svou oblíbenou společnost a tím si vytvářet zisk v podobě dividend a hodnoty akcií.

V současné době je tento unikátní program ještě v plenkách, nicméně každou chvilkou společnost WEDOS zveřejňuje další informace, proto vám mohu doporučit sledování tohoto RSS kanálu, případně věřit, že budu informovat dostatečně rychle a budu o novinkách informovat zde :-)